מידע עלינו מתחייבים להוזיל מידע על מוצרים מותגים ראשי
כניסה  I   הרשמה
עגלת הקניות 
עולם הסטודנטים   I  
הנמכרים ביותר בסופטסייל   I  
מבצעים שחבל לפספס   I  
מוצרים נלווים   I  
מיקרוסופט/Microsoft   I  
    לכל לקוחותנו וחברינו היקרים : חג אביב שמח. מאחל צוות סוטפסייל.        *חדש*חדש*חדש* מבצע 12 תשלומים שווים ללא קרדיט דרך כרטיס אשראי על כל המוצרים באתר - כפוף לתנאי האתר   
בקש הצעת מחיר - מענה מיידי
Adobe InDesign CS3
 << חזרה 
מידע על מוצרי אדובי   אדובי מציגה משפחת אקרובט החדשה   משפחת אקרובט   Adobe Photoshop Elements 6   Adobe Premiere Professional   Adobe InDesign CS3   Adobe Flash CS3 Professional   Adobe Air   Adobe After Effects CS3 Pro   Adobe Illustrator CS3   Adobe LiveCycle ES   Adobe CS3 Design Premium  

 

Adobe InDesign CS3

 

עצב וייצר עיצובי דפים מקצועיים

 

גלה ובחן אפשרויות יצירה רבות יותר, שפר ביצוע משימות חוזרות ונשנות, ותוכל להגיע אל רמות חדשות של פרודוקטיביות עם תוכנת  Adobe InDesign CS3  לעיצוב דפים

 

גלה ובחן אפשרויות יצירה רבות יותר ותוכל להגיע אל רמות חדשות של פרודוקטיביות עם תוכנת  Adobe InDesign CS3 לעיצוב דפים. תוכנת  InDesign תוכננה לשימוש בתזרימי עבודה עם דרישות גבוהות, והיא משלבת בצורה חלקה את אותם כלי Adobe בהם אתה משתמש בעבודה היומיומית שלך, מקלה על ביצוע משימות נשנות, מפיקה דפים באופן אמין, ומספקת יכולות רבות עוצמה ליצירת מסמכים עשירים יותר, מורכבים יותר.

 

גלה ובחן אפשרויות יצירה רבות יותר ותוכל להגיע אל רמות חדשות של פרודוקטיביות עם תוכנת Adobe InDesign CS3 לעיצוב דפים. תוכנת InDesign  תוכננה לשימוש בתזרימי עבודה עם דרישות גבוהות, והיא עובדת בשילוב עם Adobe Photoshop, Illustrator, Acrobat, InCopy ו Dreamweaver. כמו כן היא מספקת יכולות רבות עוצמה ליצירת מסמכים עשירים יותר ומורכבים יותר ומפיקה דפים לסוגי מדיה שוני באופן אמין.  עם שילוב של תכונות עיצוב מתקדמות וכלים משפרי פרודוקטיביות להקלה על ביצוע משימות חוזרות ונשנות, תוכנת InDesign  מאפשרת לך לעבוד מהר יותר וטוב יותר מבעבר.

 

 

נקודות עיקריות

·                        עצב עיצובי דפים מקצועיים עם אפשרויות יצירה עשירות

·                        שפר את יעילות העבודה שלך באמצעות כלים מתקדמים ואינטגרציה הדוקה

·                        הגדר תהליכי עבודה אוטומטיים כולל פרסום מסמכים ארוכים

 

יתרונות לקהלים שונים

מעצבים גרפיים – גלה רמות חדשות של חופש יצירה ופרודוקטיביות עם תוכנת Adobe InDesign CS3. יכולת האינטגרציה ההדוקה שלה עם יישומים אחרים של Adobe מאפשרים לעבוד עם InDesign  עם תזרימי עבודה יעילים ביותר ועם ממשק יצירה זורם יותר ולעצב עיצובי דפים מקצועיים עם גרפיקה וטיפוגרפיה מתוחכמות.

 

משתמשי Adobe PageMaker – מעולם לא היה זמן טוב יותר לעבור מPageMaker לתוכנת Adobe InDesign CS3. עם תמיכה מובנית לתכונות המוכרות של PageMaker כמו ביטול מספר פעולות אחרונות, תמיכה נרחבת בסגנונות, גראדיאנטים גמישים, יצירת קלה של טבלאות, ועוד,תוכנת  InDesign CS3 מעניקה לך רמה גבוהה יותר של חופש יצירה ופרודוקטיביות. כמו כן יש לה תכונות רבות שנועדו להקל על המעבר, כולל תמיכה בהמרת קבצים של PageMaker 6.0-7.x , אוסף של קיצורי מקלדת תואמים לPageMaker ותכונות פופולריות של PageMaker כמו Data Merge (מיזוג נתונים) ו Print Booklet (הדפסת חוברת). במחיר שידרוג מיוחד למשתמשים עם רשיון PageMaker, תוכנת  InDesign מספקת יכולות ברמה גבוהה במחיר כדאי.

 

ספקי שירותי דפוס – תוכנת Adobe InDesign CS3 עונה על צרכיהם של אנשי מקצוע בתחום הדפוס בכל העולם עם אמצעי בקרה אמינים ועקביים.  עודד את לקוחותיך לבצע בדיקה מקדימה של הפרוייקטים שלהם בInDesign  כדי להבטיח מסירת תוכן חלקה יותר.  המנע משגיאות יקרות בדפוס על ידי כך שתבדוק הגדרות של הפרדות צבע, הגדרות overprint, והשטחת שקיפות על המסך, והשתמש בהגדרות דפוס מוכנות מראש באופן יעיל יותר.  הגדר בקלות פרוייקטים לדפוס המבוססים על תזרימי עבודה של Adobe PDF, הגדר תהליכים אוטומטיים עם JDF, ותן ללקוחותיך הגדרות מוכנות לייצוא PDF כדי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר. עם InDesign CS3 אתה יכול לשלוט בדייקנות מירבית על כל תהליך העבודה של הפקת הדפוס.

מפתחים ואנשי מקצוע בתחום טכנולוגיית המידע – השקע בתוכנת Adobe InDesign CS3  לעיצוב דפים כדי לעזור לך לשפר את תהליך הדפוס, להוריד עלויות ולשפר את האיכות בפרסום המידע שלך. אינטגרציה הדוקה עם יישומים אחרים של Adobe ותמיכה מובנית בפורמטים שונים של קבצים של יישומי Adobe מסייעת לקצר תהליכי עבודה ומשפרת את התמיכה בתזרימי עבודה ממוחשבים.  התכונות השונות של InDesign, כגון snippets, סיגנונות, סביבות עבודה מותאמים בהתאמה אישית, ומשאבים נוספים מאפשרים לצוותים לעבוד ביותר יעילות וביותר עקביות. אפשרויות גמישות לייבוא ולייצוא XML בנוסף לתמיכה מקיפה בסקריפטים, מניחות בסיס איתן להגדרת תהליכים אוטומטיים ולהפצה יעילה למספר סוגי מדיה. הצטרף למפיצי תוכן מובילים עם איכות גבוהה יותר ועלות נמוכה יותר בשימוש ב InDesign CS3

 

מיצוב המוצר במשפחה

משפחת המוצרים של Adobe InDesign CS3 כוללת את תוכנת InDesign CS3 לעיצוב דפים מקצועי, את Adobe InCopy CS3 לתזרימי עבודה שיתופיים לעריכה, ואת שרת InDesign CS3 לפתרונות פרסום מבוססי שרת עם יכולת התאמה לכל פרוייקט לגופו.

 

סיבות נוספות לרכישה

כאשר אתה מזמין את Adobe InDesign CS3 אתה מקבל לא רק כלי לעיצוב. תוכנתInDesign מציעה לך רשת גדולה של שותפים הכוללת קהילה של מדריכים שיכולים לעזור לך ללמוד את התוכנה, יועצים שיכולים לעזור לך למטב את הגדרות הפרוייקט לתהליכי העבודה שלך, ומפתחים שיכולים לספק פתרונות לצרכים הייחודיים שלך. תוכנת InDesign CS3 היא תוכנה עם אפשרויות רבות להרחבה, ומספקת בסיס איתן לפלטפורמת הפרסום שלך.

 

תיאור השדרוג

תוכנת Adobe InDesign CS3 מביאה אל המעצב יכולות חדשות ושיפורים שמקילים עליו לבחון אפשרויות יצירתיות ולייעל את את תהליך הפקת הדפוס בתזרימי עבודה עם דרישות גבוהות.

 

Adobe InDesign CS3 למשתמשי PageMaker

השדרוג ל Adobe InDesign CS3 ל משתמשי PageMaker מציע מסלול שדרוג ייחודי למשתמשי PageMaker. הכללתם של כלים פופלריים מPageMaker מקילה על תהליך המעבר לInDesign CS3 בעוד שהיכולות הטיפוגרפיות והגרפיות המתקדמות מאפשרות לך לקחת את העיצובים שלך לשלב הבא.

 

רשימת תכונות

 

עשר תכונות חדשות  עיקריות

אפקטים יצירתיים ובקרים – עצב דפים מרשימים הכוללים שקיפויות, אפקטים יצירתיים, וגרדיאנטים. כיוון שאפקטים הם חיים ולא הורסניים, ניתן להתנסות איתם בקלות. השתמש באפקטים על המשיחה, צביעת המילוי או על התוכן של אובייקט, ללא תלות הדדית בין הרכיבים.

 

שיפורים לפרודוקטיביות – בצע מגוון רחב של משימות באופן יעיל יותר עם כלים חדשים המשפרים את הפרודוקטיביות, כולל Multi-file Place, Quick Apply התאמת מסגרות מהירה יותר, ולוח בקרה דפים Pages ויזואלי.

 

סגנונות לטבלאות ולתאים – הגדר סגנונות לטבלאות ולתאים במהירות ובעקביות. השתמש אפילו בסגננות תאים איזוריים כדי להחיל עיצוב ייחודי לחלקים מסוימים של הטבלה, כמו הכותרת, כותרת תחתית והגוף.

 

תמיכה מקיפה במסמכים ארוכים – שמור על עקביות וייעל את תהליך ההפקה של מסמכים ארוכים עם תבליטים ומספור מתקדמים, כותרות רצות, ודפי מאסטר מסונכרנים.

 

חיפוש/ החלפה מתקדמים על טקסט ועל אובייקטים – החל שינויים על תכונות על טקסט ושל אובייטים במסמך אחד או לאורך קבוצת מסמכים.  חפש גם במסמכי מאסטר, בהערות תחתית, בשכבות נסתרות או נעולות, שמור את הגדרות החיפוש שלך לשימוש חוזר, ובצע חיפושי grep  מבוסס תבניות על מחרוזות טקסט.

 

ייצוא XHTML – אפשר פרסום מרובה פורמטים, כולל תזרימי עבודה מדפוס-לאינטרנט, על ידי ייצוא תוכן מadobe InDesign  כXHTML. ערוך את התוכן שיוצא בadobe Dreamweaver (נמכר בנפרד) והגדר  סגנונות ועיצוב באופן אוטומטי עם דפי סגנונות (CSS)

 

מרחבי עבודה אינטואיטיביים עם אפשרות להתאמה אישית – בצע את עבודתך בסביבת עבודה שמקילה עליך ליצור ולהיות פרודוקטיבי. השאר בהישג יד רק את הכלים, לוחות הבקרה והתפריטים שמשמשים אותך, ואת לוחות הבקרה שבהם אינך משתמש הותר בצד, ועל ידי כך תיצור מרחב עבודה חופשי יותר ונקי יותר.

 

השמת קבצי InDesign – עשה שימוש חוזר בעיצובים על ידי השמת קבצי INDD בתוך מסמך InDesign  אחר. הקישורים נשמרים ו-  InDesign מיידע אותך באופן אוטומטי על עידכונים למסמך הINDD המקושר.

 

עיצובים מבוססי חוקים מXML – השתמש בסקריפטים שמיישמים חוקים כדי ליצור עיצובים ולסגנן טקסט וגרפיקה באופן אוטומטי על פי תוכן XML.

 

אטומציה באמצעות סקריפטים – הגדר תהליכים אוטומטיים על ידי כתיבת סקריפטים ב.JavaScript, AppleScript, ו VBScript. הצמד סקריפט לפקודה בתפריט כך שהוא ירוץ אוטומטית כל פעם שהפקודה תבחר, והגן על סקריפטים משימוש מסחרי באמצעות שימוש בJavaScript משופר.

 

 

עשר תכונות עיקריות

אינטגרציה נרחבת – עבוד בקלות עם Adobe Photoshop, Illustrator, Acrobat, InCopy  ו Dreamweaver. ותהנה מעקביות על ידי שימוש בשיתוף אפשרויות מוגדרות מראש, עבוד באופן יעיל יותר עם תמיכה בקבצים בפומרטים הטבעיים של כל יישום, הפץ תוכן בקלות למגוון סוגי מדיה.

 

אפקטים יצירתיים ובקרים – עצב דפים מרשימים הכוללים שקיפויות, אפקטים יצירתיים, וגרדיאנטים. כיוון שאפקטים הם חיים ולא הורסניים, ניתן להתנסות איתם בקלות. השתמש באפקטים על המשיחה, צביעת המילוי או על התוכן של אובייקט, ללא תלות הדדית בין הרכיבים.

 

שיפורים לפרודוקטיביות – בצע מגוון רחב של משימות באופן יעיל יותר עם כלים חדשים המשפרים את הפרודוקטיביות, כולל Multi-file Place, Quick Apply התאמת מסגרות מהירה יותר, ולוח בקרה דפים Pages ויזואלי.

 

ייצוא XHTML – אפשר פרסום מרובה פורמטים, כולל תזרימי עבודה מדפוס-לאינטרנט, על ידי ייצוא תוכן מadobe InDesign  כXHTML. ערוך את התוכן שיוצא בadobe Dreamweaver (נמכר בנפרד) והגדר  סגנונות ועיצוב באופן אוטומטי עם דפי סגנונות (CSS)

 

בקרים טיפוגרפיים מקצועיים – צור טיפוגרפיה מרשימהבאמצעות הבקרים הטיפוגרפיים המקצועיים כולל הparagraph Composer, גופני OpenType, מגוון צורות אותיות, התאמת מרווחים אופטית ותיאום שוליים.

 

טבלאות עם מגוון יכולות – צור טבלאות עם סגנונת עשירים. ייבא קובצי טקסט מופרדי טאבים וטבלאות עם סגנונות מ Word  או Excel, או בנה טבלאות בInDesign. החל מגוון רחב של סגנונות באופן ידני או בשימוש בתאים ובסגנונות תאים.

 

תמיכה מקיפה במסמכים ארוכים – שמור על עקביות וייעל את תהליך ההפקה של מסמכים ארוכים עם תבליטים ומספור מתקדמים, כותרות רצות, ודפי מאסטר מסונכרנים.

 

טיפול חכם בטקסט – שלוט בטקסט שלך בעזרת יכולות חכמות לטיפול בטקסט כמו היכולת לייבא טקסט עם הגדרות הסגנון שלו מקבצי Word, החל זרימות טקסט מורכבות מסביב לאוביקטים, והחלף גופנים החלפה כוללת.

 

יכולת הרחבה וסקריפטים – צור תזרימי עבודה פשוטים יותר ומהירים יותר באמצעות סקריפטים והרחב את היכולות של InDesign באמצעות כלי ExtendSCript.

 

 

 

 

תכונות עיקריות למעצבים

אפקטים יצירתיים – החל אפקטים ויזואליים חדשים, כמו זהר פנימי, מידרוג או הבלטה, עם ממשק דומה לממשק של Adobe Photoshop להגרדת היסט, זוית ואפשרויות אחרות. החל אפקטים למשיחה, לצבע המילוי ולתוכן של האובייקט ללא תלות הדדית בין המרכיבים השונים.

 

גרדיאנטים – צור אפקטים יפהפיים על שימוש במסיכות שכוללות גרדיאנטים כך שהאובייקטים נמוגים אל תוך הרקע. שנה אפשרויות כמו זווית הגרדיאנט וקצב ההעלמות, וכל זה ב Adobe InDesign.

 

סגנונות לטבלאות ולתאים – הגדר סגנונות לטבלאות ולתאים במהירות ובעקביות. השתמש אפילו בסגננות תאים איזוריים כדי להחיל עיצוב ייחודי לחלקים מסוימים של הטבלה, כמו הכותרת, הכותרת התחתית והגוף.

 

בקרים טיפוגרפיים מקצועיים – צור טיפוגרפיה מרשימה באמצעות הבקרים הטיפוגרפיים המקצועיים כולל ה paragraph Composer, גופני OpenType, מגוון צורות אותיות, התאמת מרווחים אופטית ותיאום שוליים.

 

טיפול חכם בטקסט – שלוט בטקסט שלך בעזרת יכולות חכמות לטיפול בטקסט כמו היכולת לייבא טקסט עם הגדרות הסגנון שלו מקבצי Word, החל זרימות טקסט מורכבות מסביב לאוביקטים, והחלף גופנים החלפה כוללת.

 

תמיכה מקיפה במסמכים ארוכים – שמור על עקביות וייעל את תהליך ההפקה של מסמכים ארוכים עם תבליטים ומספור מתקדמים, כותרות רצות, ודפי מאסטר מסונכרנים.

 

ייצוא XHTML – אפשר פרסום מרובה פורמטים, כולל תזרימי עבודה מדפוס-לאינטרנט, על ידי ייצוא תוכן מadobe InDesign  כXHTML. ערוך את התוכן שיוצא בadobe Dreamweaver (נמכר בנפרד) והגדר  סגנונות ועיצוב באופן אוטומטי עם דפי סגנונות (CSS).

 

תכונות עיקריות למשתמשי PageMaker

ממשק משתמש סטנדרטי של Adobe – למד להשתמש בתוכנה החדשה במהירות עם פקודות מוכרות, כלים מוכרים,  ועם לוחות בקרה וקיצורי מקלדת מוכרים.

 

תאימות לאחור – פתח קבצי QuarkXPress 3.3-4.1x, PageMaker 6.0-7.x וקבצים שנוצרו בגרסאות קודמות של Adobe InDesign בפורמט InDesign Interchange) INX)  כך שתוכל להמשיך לעבוד עם קבצים ישנים.

 

תמיכה בשכבות של Adobe Photoshop  ושל Adobe PDF – שלוט במידת הנראות של שכבות בקבצי Photoshop  ו – PDF מיובאים. התנסה באפשרויות עיצוב שונות או השתמש במספר גרסאות שונות של הקובץ בעיצוב שלך, וכל זה כאשר אתה מקושר לקובץ אחד בלבד.

 

ייצוא קבצי Adobe PDF – השתמש בהגדרות המובנות לייצוא קבצי PDF או צור הגדרות חדשות משלך כדי ליצור קבצי PDF עם הגדרות עקביות לצורך תצוגה לביקורת מקדימה או כתוצר סופי. צור קבצי PDF/X ו PDF/X-3 תואמי תקנים בינ"ל לצורך יצירת הדפסץ CMYK ברזולוצייה גבוהה וכמו כן

 קבצי PDF/X-4)draft).

 

סגנונות לטבלאות ולתאים – הגדר סגנונות לטבלאות ולתאים במהירות ובעקביות. השתמש אפילו בסגננות תאים איזוריים כדי להחיל עיצוב ייחודי לחלקים מסוימים של הטבלה, כמו הכותרת, הכותרת התחתית והגוף.

 

מספר רמות של ביטול פעולות וביצוען מחדש – התנסה בחופשיות וחזור על מספר שלבים בעזרת היכולת לבטל ולשחזר פעולות.

 

תצוגה מקדימה גרפית ברזולוציה גבוהה – הצג גרפיקה ברזולוציה גבוהה לצורך עבודה ברמת דיוק גבוהה, או לצורף תצוגה גרפית בתוך עיצוב הדף. עבור בקלות בין רזולוציה גבוהה לנמוכה כדי לקבל תצוגה מהירה יותר על המסך.

לוח בקרה משופר – לוח בקרה תלוי הקשר עם יותר אפשרויות מוצגות, כולל שקיפות, זירמת טקסט, וסיבוב. התאם את לוח הבקרה כך שיציג את האפשרויות שמשמשות אותך בתדירות גבוהה יותר

 

תכונות עיקריות לספקי שירות דפוס

 

אפשרות להתאים ולשמור הגדרות לדפוס – הגדר ושתף אוספי הגדרות בין ספקי שירות ולקוחות כדי לקבל דרך מהירה ואמינה להדפסת עבודות שדורשות את אותן הגדרות למספר גדול של עבודות דפוס.

 

אינטגרציית JDF בין Adobe InDesign לבין Acrobat – העבר נתוני JDF לacrobat עם קבצי PDF שאתה מייצא מInDesign. ספקי שירותי דפוס יכולים לייעל את תהליכי הקדם-הדפסה עם אוטומציית JDF.

 

תצוגה מקדימה לתוצר – המנע מלאפשר לשגיאות להגיע לדפוס על ידי כך שתבדוק גלופות, הדפסה כפולה, ומגבלות דיו, וכמו כן ודא שאתה מקבל את התוצאות הטובות ביותר כאשר מדפיס אפקטים של שקיפות על ידי שימוש בלוחות בקרה לתצוגה מוקדמת של התוצר. השתמש תצוגת Overprint Preview כדי לבדוק אפקטים של spot-color ושל הדפסה כפולה.

 

בדיקת הרצה מקדימה ואריזת קבצים – המנע מעיכובים ומשגיאות יקרות על ידי ביצוע בדיקת הרצה מקדימה להדפסה כדי לבדוק בעיות. אסוף את הקבצים באריזת קבצים אחת ושלח לדפוס או למסירה להפצה באינטרנט או ייצא אותם כקובץ PDF

 

צבעים עקביים – סנכרן את הגדרות הצבע מבוססות ICC בכל יישומי Adobe כדי להשיג הגדרות צבע עקביות על המסך. העבר דוגמיות צבע בין רכיבים של תוכנות Adobe Creative Suite 3 Design.

 

תכונות עיקריות למפתחים ולאנשי מקצוע בתחום טכנולוגיית המידע

אינטגרציה נרחבת – עבוד בקלות עם Adobe Photoshop, Illustrator, Acrobat, InCopy  ו Dreamweaver. ותהנה ממעקביות על ידי שימוש בשיתו,ף אפשרויות מוגדרות מראש, עבוד באופן יעיל יותר עם תמיכה בקבצים בפומרטים הטבעיים של כל יישום, הפץ תוכן בקלות למגוון סוגי מדיה.

 

מרחבי עבודה אינטואיטיביים עם אפשרות להתאמה אישית – בצע את עבודתך בסביבת עבודה שמקילה עליך ליצור ולהיות פרודוקטיבי. השאר בהישג יד רק את הכלים, לוחות הבקרה והתפריטים שמשמשים אותך, ואת לוחות הבקרה שבהם אינך משתמש הותר בצד, ועל ידי כך תיצור מרחב עבודה חופשי יותר ונקי יותר.

 

תזרימי עבודה גמישים מבוססי XML – השתמש בכללי XML כדי ליצור מסמכים באופן דינמי עם סגנונות ועם גרפיקה המבוססים על XML מייובא, והחל דפי סגנונות XSLT כאשר אתה מייצא או מייבא תוכן XML.

 

אוטומציה באמצעות סקריפטים – הגדר תהליכים אוטומטיים על ידי כתיבת סקריפטים ב.JavaScript, AppleScript, ו VBScript. הצמד סקריפט לפקודה בתפריט כך שהוא ירוץ אוטומטית כל פעם שהפקודה תבחר, והגן על סקריפטים משימוש מסחרי באמצעות שימוש בJavaScript משופר.

 

תאימות לאחור – פתח קבצי QuarkXPress 3.3-4.1x, PageMaker 6.0-7.x וקבצים שנוצרו בגרסאות קודמות של Adobe InDesign בפורמט InDesign Interchange) INX)  כך שתוכל להמשיך לעבוד עם קבצים ישנים.

 

תוכנת שירות ExtendSCript – השתמש באוסף הכלים ExtendSCript כדי ליצור, לערוף ולדבג JavaScript ב InDesign.

 

תהליכי קדם-הדפסה והדפסה אמינים – סמוך על התוצר שלך . קבל תוצאות מדוייקות ועקביות בכל פעם שאתה מדפיס עם יכולות תצוגה מקדימה מתוחכמות, ייצוא קבצי PDF אמינים, ושיתוף הגדרות מוגדרות מראש.

 

 

Application I Operating Systems I Servers I
Cloud I Shrink Box I Student I TLP רישוי I TLP חינוך רישוי I CLP חינוך רישוי I
Norton AntiVirus and Internet Security I
CorelDRAW I Paint Shop Pro I Video Sudio I More Application I
Nod32 Anti-Virus I Smart Security I
מסכי DELL I Mobile Phones I
Askoli.co.il I
מי אנחנו ותנאי שימוש
טפסים
טפסים
מקרא מיקרוסופט חדש
מידע על מוצרים חדש
מתחיבים להוזיל חדש
אפליקצית סופטסייל לסלולאר
מידע נוסף - מיקרוסופט
מידע נוסף - Office
מידע נוסף - Office 365
מידע נוסף Windows
אפליקציה סופטסייל לאנדרויד ואיפון
פיסבוק של סופטסייל
Adobe Cloud

ווינדוס 7
אקרובט
אנטיוירוס
אדובי פוטושופ אלמנטס
...עוד
ספרות הדרכה למוצרי אדובי
שאלות נפוצות מיקרוסופט
שאלות נפוצות מוצרי אדובי
מידע על מוצרי אדובי
מידע על מוצרי מיקרוסופט
דף הבית
מפת אתר
מוצרים
מחירון מקוצר
צור קשר
מקרא מיקרוסופט
בניית אתרים